top of page

Opinie

To tylko niektóre z komentarzy. Są one niesamowicie ważne ponieważ bez nich ulepszenie usług w rehabilitacji czy masażu byłoby niemożliwe, dziękuję!

Więcej opinii znajdą państwo na profilu Facebook'owym

Z pełnym przekonaniem polecam zakres usług świadczonych przez p.

Łukasza. Od 1,5 roku zmagam się z bólami kregoslupa i przez ten czas otrzymywałam różne diagnozy, ale żadną trafną. p. Łukasz, indywidualnie podszedł do mojego problemu, wskazując jednocześnie możliwą ich przyczynę. Zastosował odpowiedni masaż i zalecił stosowne ćwiczenia. Jest zdecydowana poprawa. Jesli cenisz profesjonalizm i trafność diagnoz, to jest właściwy kontakt.

Agnieszka Burdacka-Jajecznik

Having been a DJ for 12 years, my back and shoulders were tight to say the least! Mobile sports therapy helped me to regain my mobility and ability to resume resistance training with comfort and confidence. Thank you!

Kieron Williams

Witam. Polecam Pana Łukasza jako wspaniałego, profesjonalnego masażystę i fizjoterapeutę. On pierwszy w krótkim czasie, zrobił to czego inni nie potrafili przez kilka lat. Jestem wdzięczny, Polecam.

Nikodem Tomecki

Łukasz to bardzo dobry fizjoterapeuta, już nieraz ratował moją rodzinę z różnych mięśniowych przypadłości, zarówno sportowców jak i tych prowadzących bardziej siedzący tryb życia:) . Fachowa pomoc, dobry sprzęt a przede wszystkim miły, sympatyczny i zawsze można na nim polegać. POLECAM

Magda Neugebauer

bottom of page