top of page
Fitness

Rodzaje usług
 

Z każdym klientem jest przeprowadzany indywidualny wywiad oraz analiza anatomiczna po czym można przejść do planowania zabiegu/rehabilitacji.

Masaż

Massage
Hand Massage
Reflexology

Masaż Klasyczny i Sportowy

Niezastąpiona technika

Terapia Punktów Spustowych

Naturalne leczenie

Refleksologia

Metoda ucisku zakończeń nerowych

Techniki Alternatywne

Trzy etapy rahabilitacji ćwiczeniowej

1

Mobilizacja

Przed powrotem do ćwiczeń, podstawową rzeczą jest aby wrócił pełny zakres ruchów w stawach bezpośrednio lub pośrednio uczestniczących w aktywnościach. Np jeśli problemem było naderwanie mięśnia zaangażowanego w ruch kolanem i biodrem. wtedy pierwszorzędne zajęcie się zakresem ruchu w tych stawach jest niezbędne.

2

Stopniowe wprowadzenie ćwiczeń wzmacniających

Zaczynając od ćwiczeń które w bezpośredni sposób nie obciążają kontuzjowanego miejsca, a tylko działają na tkanki które wspomagają ruch jest kluczowe. Następnie przechodzenie do stopniowego obciążania w bezpieczny sposób rehabilitowanej tkanki

3

Powrót do pełnego obciążenia + wzmocnienie mięśni które będą chronić przed nawrotem

Powrót do pełnego obciążenia to na początku praca na własnym ciężarze, dalej stopniowo dodawane dodatkowe obciążenie w celu wzmocnienia i prewencji przed ponownym wystąpieniem kontuzji.

Tradycyjna Medycyna Chińska

Tradycyjna Medycyna Chińska to system medycyny holistycznej pochodzący z dalekiego wschodu

Medycyna Chińska opiera się na przekonaniu, że każda istota ludzka jest unikalna i ma swoje własne cechy, potrzeby i styl życia. W związku z tym, Ayurveda proponuje spersonalizowane podejście do zdrowia, które uwzględnia indywidualne cechy, styl życia i potrzeby pacjenta.

bottom of page